Co je to neveřejná nabídka a jak se k ní dostanu?

Co je to neveřejná nabídka?

Neveřejné tarify operátorů jsou nabídky, které nejsou prezentované v oficiálních cenících. Sami operátoři je označují jako akviziční tarify nebo promo tarify. Jedná se zkrátka o slevu na službu, kterou získáte až při oslovení konkrétního operátora.

Jak se k ní můžu dostat?

Oslovit svého stávajícího poskytovatele

Zavoláte na zákaznickou linku a požádáte o snížení ceny za službu. Doporučujeme mít před sebou srovnání nabídek ostatních operátorů a sdělit pracovníkovi, že máte konkrétní nabídku na levnější službu. Zpravidla se dočkáte snížení ceny, pozor však na triky a háčky.

  • Operátoři vám obratem nabídnou extra služby a ve výsledku si objednáte např. televizi v mobilu a budete místo slevy platit ještě víc.
  • Různí zákazníci dostávají různé výše slev. Na nejlevnější tarif obvykle dosáhnout ti, kteří jsou u operátora nejdéle a mají bezchybnou platební morálku.
  • K získání slevy je někdy nutná i osobní návštěva na pobočce.

Neveřejné tarify online

Jako efektivnější a rychlejší způsob získání neveřejných nabídek se proto jeví internetové srovnávače. Cenová kalkulačka a on-line srovnání vám zobrazí nabídky podle vámi zadaných údajů.

Do formuláře uvádíte:

  • kolik Kč utratíte měsíčně za telefon,
  • provolané minuty
  • využívání internetu v mobilu

Rovněž vyplňujete telefonní číslo a email.

Srovnání tarifů pak odhalí, o kolik platíte měsíčně více. Pak už si stačí jen vybraný tarif přes srovnávač objednat. Je to snadné.